Property Image
Asset 4

0/sqm

فيلا سكنية 375م2 في البكيريه
Albikiriuh Map view
  • 375 SQM
    Land Area

Closed on07 Apr 2026
  • Starting Bid

    443,000
  • Deposit Amount

    20,000
Highest Bid
503,000

1,341.33/sqm

Price per SQM
1,341.33
Commission 2.50%
12,575.00
Total
515,575.00
Sales Agent

Rasmla real estate foundation

FAL Licensed No.  4200000081

Rasmla real estate foundation

Call
Rasmla real estate foundation

Call