Property Image
Asset 9

0/sqm

دور سكني 175.05م2 في الرفيعة ببريدة
Bariduh Map view
  • 175.05 SQM
    Built-up Area

Closed on13 Apr 2026
  • Starting Bid

    283,000
  • Deposit Amount

    15,000
Highest Bid
283,000

1,616.68/sqm

Price per SQM
1,616.68
Commission 2.50%
7,075.00
Total
290,075.00
Sales Agent

Mohammed Ahmed Bazaraah Trading Establishment

FAL Licensed No.  4200000019

Mohammed Ahmed Bazaraah Trading Establishment

Call
Mohammed Ahmed Bazaraah Trading Establishment

Call